Predstavujeme naše dizajnové značky

U nás máte istotu, že kupujete originálny dizajn a kvalitu. A to za výborné ceny.

Design Scandinavia Značka Design Scandinavia: severská klasika z Dánska

Image značky Design Scandinavia

Spoločne so značkou Danish Style tvorí táto značka hlavnú časť našej ponuky. Nie je divu. Každá nová kolekcia je vždy prijatá našimi zákazníkmi s veľkým záujmom. Slováci jednoducho dánskemu dizajnu fandí.

Základňa tohto významného dánskeho výrobcu sídli na severe Dánska, kde sa vždy darilo dobrému dizajnu. S touto značkou si môžete kompletne zariadiť celý byt, dom alebo komerčný interiér. Výrobky tejto značky sú často kopírované, preto bola zavedená ochranná známka DESIGN RIGHTS, ktorá chráni autorské práva po dobu 3 rokov. Potom sa už môžete stretnúť s plagiáty od iných výrobcov. V našej ponuke sú už v tejto dobe ponúkané celkom nové kolekcie.

POKRAČOVAŤ »

Danish Style Značka Danish Style: dánsky nábytok najvyššej kvality

Image značky Danish Style

Hľadáte spojenie toho najlepšieho dánskeho dizajnu, prvotriedneho spracovania a originálneho dizajnu? Potom ste tu dobre! Táto značka spoločne s Design by scandinavian tvorí ten najlepší dánsky nábytok. Vďaka veľmi efektívnej výrobe, skladovaní a distribúcii si ho môže dovoliť skutočne každý milovník dobrého dizajnu.

Severský dizajn v nábytku, to je dnes predovšetkým Dánsko. Nábytok pre ľudí a nie pre architektov, nábytok, s ktorým sa skvele býva, je šik a pritom praktický. Neoplatí sa príliš dlho váhať - každý rok je predstavených niekoľko nových kolekcií, ktoré sa rýchlo na európskom trhu vypredajú. Sme radi, že tieto dizajnové kúsky môžeme ponúknuť aj našim zákazníkom.

POKRAČOVAŤ »

Papillon Značka Papillon: doplnky a dekorácie s ľahkosťou motýlích krídel

Image značky Papillon

Vzdušný a farebný dizajn ako sú krídla motýľov - to je značka Pappilon výrobca z nemeckého Bochumu. Bytové doplnky a dekorácie, ale tiež solitérny nábytok zaujímavých tvarov a spracovania. Veľmi častým materiálom je keramika, ale aj kov, sklo alebo drevo.

Prvé kolekcie boli prispôsobované predovšetkým nemeckým zákazníkom, v súčasnosti prinášame dizajn, ktorý je blízky hlavne našim kupujúcim. Produktové portfólio obsahuje niekoľko dizajnových radov, ktoré sa obmieňajú niekoľkokrát ročne. Naši obchodní partneri si môžu vybrať aj medzi doplnkami do obchodných, hotelových alebo reštauračných interiérov. Všetko v prvotriednej kvalite podľa nemeckých štandardov.

POKRAČOVAŤ »

STELTON Značka STELTON: pravý dánsky dizajn bez kompromisov

Image značky STELTON

Škandinávsky dizajn spočíva v jednoduchosti, ladnosti a kráse. Nie je vo svete dizajn inej značky, ktorá by lepšie vystihovala klady severského dizajnu než STELTON. Tato značka je na trhu už niekoľko desiatok rokov, a napriek tomu dokáže prekvapiť. Známa je predovšetkým vďaka prvej kolekcii, ktorá sa hneď po svojom uvedení na trh stala svetoznámou: „Cylinda-line.“  Jednoduché valcovité tvary použité v tejto kolekcii STELTON uprednostňuje dodnes, len ich halí do modernejšieho hávu.

POKRAČOVAŤ »

BHM Germany Značka BHM Germany: sedací nábytok - všetko začalo od stoličky

Image značky BHM Germany

Firma bola založená neďaleko nemeckého Bilefeldu. Do začiatku si dala jednoduchý cieľ - vyrábať pohodlný a dizajnový sedací nábytok. Všetko začalo od stoličiek, pridali sa kreslá a barovky. Práve vďaka barovým stoličkám získala táto značka značnú známosť - napodobeniny ich prvých výrobkov môžete vidieť ešte dnes v ponukách mnohých výrobcov. Najlepším prostriedkom proti kopírovaniu je neustála inovácia. A tak sa v našej ponuke veľmi rýchlo striedajú nové kolekcie, ktoré nahrádzajú tie skoršie. Vieme, že to niekedy spôsobuje vrásky našim obchodným partnerom, ktorí potrebujú plánovať dodávky s určitým predstihom, ale to je súčasť našej firemnej politiky - originálny nový tovar za výborné ceny.

POKRAČOVAŤ »

Georg Jensen Značka Georg Jensen: chcete prvotriedny dizajn a kvalitu?

Image značky Georg Jensen

Jednoduché a elegantné škandinávske línie snúbiace sa s nerezovou ocelí, tak sa dá charakterizovať svetoznáma značka Georg Jensen, z ktorých výrobkov doslova vyžaruje luxus. Čo je však podstatnejšie – luxus dostupný pre všetkých. Vybavte si kuchyňu nerezovými džbánmi, sklenenými dizajnovými misami, luxusnými dózami a zahaľte svoju domácnosť do ligotavého pozlátka menom Georg Jensen.

POKRAČOVAŤ »

DybergLarsen Značka DybergLarsen: lampy, lustre, svietidlá od značky DybergLarson

Image značky DybergLarsen

Niečo málo o značke, ktorá vnesie svetlo do vášho interiéru...

Filozofia značky DybergLarsen je úplne jednoznačná – krásny čistý škandinávsky dizajn s efektom WOW. Čo tým Dáni myslia? Každý nový dizajn lampy, s ktorou prichádza na trh, musí mať skrátka niečo, čo neponúka žiadna iná značka. Ako hovorí Frank Kerdil: „Nie je dôvod vytvoriť niečo nové, ak sa len opakujeme.“

Pýtate sa kto je Frank Kerdil?

Vyštudovaný grafický a predovšetkým dvorný dizajnér značky DybergLarsen. Na jeseň roku 2011 na veľtrhu Formland, spoločne so zakladateľom Thomasom Dybergem Larsen, uviedli na trh svoje prvé svietidlo PineApple. Svetlo, ktoré rozsvietilo Dánsko a teraz rozsvecuje snáď celú Európu.

Rozsvieťte s nimi aj váš domov.

Svietidlá DybergLarsen ponúkajú lustre, stolné i stojacie lampy a nástenné svietidlá rôznych motívov a farebných prevedení. Keďže je súčasťou každého balenia i kábel s vypínačom či stojan, ktorý vidíte na obrázku, postačí vám na rozsvietenie tohto originálneho skvostu zaobstarať už len žiarovku. Ak si posvietite pri čítaní vašej obľúbenej knihy či nad jedálenským stolom pri rodinnej večeri, je len na Vás.

POKRAČOVAŤ »

VITA Značka VITA: lustre, lampy, svietidlá od dánskej značky VITA

Image značky VITA

Osvietená Vita pre váš osvetlený interiér. Tak možno charakterizovať nadpozemský dizajn dánskej značky dizajnového osvetlenia VITA, ktorá ťaží predovšetkým z originality a výnimočnosti nápadov jej dizajnérov. Vďaka tomu prišla s takými produktmi, ako je luster z husieho peria Eos, alebo Conia inšpirovaná tvarom borovicovej šišky.

VITA je výnimočná každým cólom a jej výnimočnosť je ešte podporená faktom, že svietidlá sú dodávané v darčekovom kompaktnom balení. Rad modelov si zákazník sám doma podľa návodu zostaví, do nového osvetlenia teda vkladá tiež kúsok svojej osobnosti.

Vstúpte do iného sveta. VITA vám ukáže cestu.

POKRAČOVAŤ »

FARELA Značka FARELA: moderný dizajnový nábytok za super ceny

Image značky FARELA

Dizajnový a moderný nábytok od nemeckej značky Farela poteší každého. Sústredí sa totiž na problémy moderného človeka. Najviac vás poteší nízká cena dostupná pre všetky vekové kategórie. Táto senzačná cena sa dosahuje pomocou použitých chytrých materiálov. Tým je napríklad melamín, ktorý sa ľahko udržuje, výborne vyzerá, ale predovšetkým dlho vydrží.

Celý nábytok je vyrobený v západnom Nemecku a každý kúsok je niečim výnimočný. Vďaka tomu tu môžete nájsť kúsky, ktoré majú integrované LED osvetlenie, ktoré môžete ponechať zhasnuté alebo ho rozsvietiť. Ďalším chytrým prvkom je meniaci viditeľný obojstranný panel. U toho si môžete vybrať, či si ho ponecháte v bielej farbe či v dekore Sonoma dub.

U dizajnového nábytku Farela oceníte i fakt, že si niektoré kúsky nábytku môžete meniť podľa toho, ako sa vám hodí do interiéru. U rôznych regálov si môžete vybrať, či ich obohatíte Úložnými boxmi a krabicami Beta, dekoráciami, knihami alebo či ich použijete ako deliacu prepážku do interiéru, apod. Každý prvok má rafinované spracovanie, dizajn a obrovskú variabilitu umiestnenia. Vďaka tomu si môžete vytvoriť jednotný interiér či priamo rôzne interiéry, ktoré k sebe budú harmonicky ladiť.

POKRAČOVAŤ »

REMEMBER Značka REMEMBER: farebné, geometrické a neopozerané

Image značky REMEMBER

Hravá, nespútaná, miestami šialená až divoká, ale vždy svojská. Taká je značka Remember, tak ako ju poznáme. Pestré farby v kombinácii s najrôznejšími geometrickými motívmi či bláznivou potlačou  pošteklí nielen vašu bránicu, ale urobí službu i vášmu interiéru. Oživte svoju domácnosť nápaditými farebnými hrnčekmi, miskami, doskami či obrazmi od značky Remember a uvidíte, ako sa všetka negatívna energia, ktorú v sebe nosíte, razom rozplynie vo víre farieb a veselých motívov, ktoré môžu nielen polahodiť oku, ale i inšpirovať.

Chcete vniesť do vášho interiéru život a vášeň? Vsaďte na Remember - nikdy nesklame!

POKRAČOVAŤ »

High Gloss Značka High Gloss: robíme nábytok podľa želania zákazníkov

Image značky High Gloss

S dizajnérmi a návrhármi nábytku je to ťažké. Snažia sa každý rok vymýšľať nové kolekcie a nové trendy v dizajne nábytku, ale niekedy zabúdajú na priania zákazníkov. Preto vznikla značka High Gloss. Pôvodná myšlienka výroby nábytku vo vysokom lesku bola časom rozšíriť aj na ďalšie kolekcie moderného nábytku. Návrhy sú síce inšpirované severským štýlom, výroba však prebieha v Holandsku. A striktne podľa hesla - všetko pre zákazníka. Ten totiž určuje, ako dlho bude ešte daná kolekcia vyrábaná. Chcete sa pridať medzi jej fanúšikmi?

POKRAČOVAŤ »

MeroWings Značka MeroWings: vydajte sa s nami do prírody

Image značky MeroWings

Pozvite k sebe domov prírodu a nechajte na seba pôsobiť upokojujúci pocit lesa. S kolekciou taburetiek, pohoviek a nápaditých vankúšov s autentickou potlačou kôry stromu sa budete cítiť každý deň ako na dovolenke. MeroWings spojuje jedinečnú kvalitu svojich výrobkov s hodvábne jemným komfortom materiálov, z ktorých sú produkty vyrobené. Objavte v sebe svoje trampské ja, bez toho aby ste museli vytiahnuť päty z domu. MeroWings vám s tým pomôže. Navyše, kto sa môže pochváliť tým, že mu rastú stromy priamo v obývačke?

POKRAČOVAŤ »

“ITAL v DESIGNU!”
---nové pokračování---

Martin je Ital. Z jihu Itálie.
U nás má na starosti expedici zboží.
Má rád slunce. Dobré jídlo. A dobrý design.
Sledujte ho. Dozvíte se hodně zajímavého o Češích, Itálii a designu.
Jak se správně vyslovuje “caffe macchiato”?

UPOZORNENIE

NA TOMTO WEBE MÔŽU NAKUPOVAŤ VÝHRADNE REGISTROVANÍ VEĽKOOBCHODNÍ ZÁKAZNÍCI - PRÁVNICKÉ OSOBY, ŽIVNOSTNÍCI A ĎALŠIE ORGANIZÁCIE S PLATNOU DAŇOVOU REGISTRÁCIOU (IČO). K AKTIVÁCII NÁKUPU JE NUTNÉ SA NAJSKÔR ZAREGISTROVAŤ (SPRÁVNOSŤ VŠETKÝCH ÚDAJOV SA PRED SCHVÁLENÍM OVERUJE).

PRIHLÁSIŤ SA REGISTROVAŤ SA

Chcete nakúpiť dizajnový nábytok výhodne?
Vyskúšajte web s Outletovými cenami!

UKÁZAŤ AKČNÉ PONUKY

Doprava zdarma platí pre každú objednávku. Stále.
Od žiarovky až po skriňu, všetko vám dovezieme za 0 Kč.

Nakupujte bez obáv.
Každý tovar môžete do mesiaca vrátiť!
Iba pre stálych zákazníkov (po skúšobnej dobe)

Najvýhodnejšie cenové ponuky bývajú rýchlo preč.
Od nás dostanete avízo ešte pred začiatkom akcie.

Vážíme si stálych zákazníkov. A myslíme na nich.
Chcete dostávať ponuky pre VIP klientelu?

Exkluzívny nákup iba pre členov DESIGN GENIUS.
Každý týždeň nové ponuky.

Prvých 30 dní služby je zdarma. Pre aktiváciu je nutné mať založený klientský účet na webe (zaregistrovať sa).
Službu je možné kedykoľvek zrušiť. Skúšobnú dobu nie je možné opakovať.

Už mám DesignGenius Nemám záujem Vyskúšať na 30 dní zdarma