Prečo je nutná registrácia

DesignDiscount.sk je zameraný na on-line predaj dizajnového nábytku a značkových doplnkov podnikateľom, najmä interiérovým štúdiám, architektonickým kanceláriám, predajcom nábytku a interiérových doplnkov apod. DesignDiscount.sk ponúka výhodné nákupy pre maloobchodníkov i veľkoobchodníkov a veľkoodberateľov, ako napr. orgány štátnej správy, neziskové organizácie, nemocnice, školy atď.

Právnické osoby a fyzické osoby-podnikatelia môžu nakupovať na DesignDiscount.sk za výhodné veľkoobchodné ceny a tiež využívať množstevných zliav, len ak sa zaregistrujú. Všetky registrácie sú individuálne posudzované a ak zadané údaje súhlasia s údajmi v Obchodnom registri alebo Živnostenskom registri, je registrovanej osobe udelené povolenie k výhodným nákupom na DesignDiscount.sk.

Ako postupovať pri registrácii?

Na hlavnej stránke v pravom hornom rohu kliknite na Registrovať a vyplňte všetky povinné údaje v registračnom formulári. Veľmi dôležitým údajom je vaše IČO, bez ktorého nie je možné registráciu dokončiť! Po odoslaní registračného formulára obdržíte na uvedenú e-mailovú adresu odkaz, na ktorom žiadosť o registráciu dokončíte.

Vašu žiadosť o registráciu následne preveria naši pracovníci a skontrolujú platnosť uvedených údajov, najmä IČO, DIČ, fakturačnú adresu apod. V prípade zistenia nezrovnalostí vás môžu kontaktovať telefonicky alebo e-mailom a vyžiadať si predloženie výpisu z Obchodného registra alebo Živnostenského registra, prípadne predloženie iných dokladov preukazujúcich, že spĺňate podmienky k nákupu na DesignDiscount.sk, uvedené v obchodných podmienkach.

Po posúdení žiadosti o registráciu obdržíte e-mailom vyrozumenie o schválení, prípadne zamietnutí registrácie k nákupom na DesignDiscount.sk. V prípade schválenia registrácie môžete ihneď začať nakupovať.

UPOZORNENIE

NA TOMTO WEBE MÔŽU NAKUPOVAŤ VÝHRADNE REGISTROVANÍ VEĽKOOBCHODNÍ ZÁKAZNÍCI - PRÁVNICKÉ OSOBY, ŽIVNOSTNÍCI A ĎALŠIE ORGANIZÁCIE S PLATNOU DAŇOVOU REGISTRÁCIOU (IČO). K AKTIVÁCII NÁKUPU JE NUTNÉ SA NAJSKÔR ZAREGISTROVAŤ (SPRÁVNOSŤ VŠETKÝCH ÚDAJOV SA PRED SCHVÁLENÍM OVERUJE).

PRIHLÁSIŤ SA

Chcete nakúpiť dizajnový nábytok výhodne?
Vyskúšajte web s Outletovými cenami!

UKÁZAŤ AKČNÉ PONUKY

Doprava zdarma platí pre každú objednávku. Stále.
Od žiarovky až po skriňu, všetko vám dovezieme za 0 Kč.

Nakupujte bez obáv.
Každý tovar môžete do mesiaca vrátiť!
Iba pre stálych zákazníkov (po skúšobnej dobe)

Najvýhodnejšie cenové ponuky bývajú rýchlo preč.
Od nás dostanete avízo ešte pred začiatkom akcie.

Vážíme si stálych zákazníkov. A myslíme na nich.
Chcete dostávať ponuky pre VIP klientelu?

Exkluzívny nákup iba pre členov DESIGN GENIUS.
Každý týždeň nové ponuky.

Prvých 30 dní služby je zdarma. Pre aktiváciu je nutné mať založený klientský účet na webe (zaregistrovať sa).
Službu je možné kedykoľvek zrušiť. Skúšobnú dobu nie je možné opakovať.

Už mám DesignGenius Nemám záujem Vyskúšať na 30 dní zdarma