< SPÄŤ    Home / Nábytok / Lavice

(126 produktov)

Lavice

vybraných 126 produktov)
Zavrieť
 • farba

  ZAVŘÍT FILTROVAT
 • cena
  ZAVŘÍT FILTROVAT
 • materiál

  ZAVŘÍT FILTROVAT
 • značka

  ZAVŘÍT FILTROVAT
 • akčné zľavy
Třídit podle:

VYBERTE SI z ďalších inšpiračných kampaní

Kategória Lavice ponúka inšpiráciu pre vašu reštauráciu, bar aj iné komerčné priestory, ako originálne a štýlovo ponúknuť svojim zákazníkom príjemné posedenie. Skvele ich využijete aj v lete na svojej záhradke a uznajte sami, ako lepšie nalákať svojich zákazníkov, ako vďaka originálnemu interiéru. Lavice z našej ponuky patria do ucelených dizajnových rád, je teda veľmi jednoduché kúpiť si ako jedálenský stôl, tak aj jedálenské stoličky v rovnakom dizajne a prevedení. A potom už nezostáva nič iné než popriať dobrú chuť a príjemnú atmosféru.

Prečo do jedálne zaobstarať lavicu?

Jedálne lavice sa pomaly ale určite vracajú do mnohých interiérov, v ktorých vyniknú viac, než tradičné stoličky. Existuje mnoho rôznych druhov lavíc, a tak si môžete byť istí, že vždy vyberiete tu pravú. Vyrába sa z rôznych materiálov, ktoré sa medzi sebou navzájom kombinujú, a vytvárajú tak neobvyklý celkový vzhľad. Lavice majú väčšinou jednoduchý dizajn, ktorý nijak neruší ostatný nábytok a bytové doplnky. Na druhú stranu sú však v každej miestnosti celkom neprehliadnuteľné. Zaručujú pohodlie i jednoduchú údržbu.

[Celý článok...]

Lavica - univerzálny nábytok

Lavice sú v súčasnosti žiadaným doplnkom interiérov. Je možné využiť rohové, alebo rovné lavice. Sú k dispozícii polstrované, aj nepolstrované varianty, ktoré vyniknú ako v kancelárskych, tak i domácich priestoroch.

[Celý článok...]

Výroba lavíc z dreva

Najpoužívanejším materiálom pre výrobu lavíc rovnako ako módneho retro nábytku, je drevo. Nielen, že zhotovený kúsok vyzerá štýlovo, ale je tiež vyrobený z prírodných a ekologicky odbúrateľných materiálov. Lavice sa zpravidla vyrába z lát, dosiek, alebo guľatín. Druh dreva možno zvoliť podľa účelu na ktorý lavice bude slúžiť. Sú rozšírené lavica z borovicového dreva, výnimkou nie je použitie ani dreva z gaštanu, jelša, či dubu, alebo buku. Lavice možno kúpiť neopracované z hrubého dreva, tie bidou iste lichotiť exteriéru. Opracované a lakované varianty lavíc sú žiadanejšie do interiéru.

[Celý článok...]

UPOZORNENIE

NA TOMTO WEBE MÔŽU NAKUPOVAŤ VÝHRADNE REGISTROVANÍ VEĽKOOBCHODNÍ ZÁKAZNÍCI - PRÁVNICKÉ OSOBY, ŽIVNOSTNÍCI A ĎALŠIE ORGANIZÁCIE S PLATNOU DAŇOVOU REGISTRÁCIOU (IČO). K AKTIVÁCII NÁKUPU JE NUTNÉ SA NAJSKÔR ZAREGISTROVAŤ (SPRÁVNOSŤ VŠETKÝCH ÚDAJOV SA PRED SCHVÁLENÍM OVERUJE).

PRIHLÁSIŤ SA

Chcete nakúpiť dizajnový nábytok výhodne?
Vyskúšajte web s Outletovými cenami!

UKÁZAŤ AKČNÉ PONUKY

Doprava zdarma platí pre každú objednávku. Stále.
Od žiarovky až po skriňu, všetko vám dovezieme za 0 Kč.

Nakupujte bez obáv.
Každý tovar môžete do mesiaca vrátiť!
Iba pre stálych zákazníkov (po skúšobnej dobe)

Najvýhodnejšie cenové ponuky bývajú rýchlo preč.
Od nás dostanete avízo ešte pred začiatkom akcie.

Vážíme si stálych zákazníkov. A myslíme na nich.
Chcete dostávať ponuky pre VIP klientelu?

Exkluzívny nákup iba pre členov DESIGN GENIUS.
Každý týždeň nové ponuky.

Prvých 30 dní služby je zdarma. Pre aktiváciu je nutné mať založený klientský účet na webe (zaregistrovať sa).
Službu je možné kedykoľvek zrušiť. Skúšobnú dobu nie je možné opakovať.

Už mám DesignGenius Nemám záujem Vyskúšať na 30 dní zdarma