Ochrana osobných údajov

Pri zaobchádzaní s dátami sa zaväzujeme riadiť zákonom č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Prehlásenie o ochrane osobných údajov

Spoločnosť STARCON design, sro, prevádzkovateľ internetového obchodu DesignDiscount.sk, prehlasuje, že všetky osobné údaje sú považované za prísne dôverné a je s nimi zaobchádzané v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. V žiadnom prípade nie sú tieto údaje poskytované tretej strane.

Aké údaje sú zhromažďované?

Pre realizáciu obchodnej transakcie od vás potrebujeme poznať obchodné meno alebo názov firmy, IČO a kontaktnú osobu, adresu (fakturačnú a prípadne dodaciu, ak sa líšia), telefónny a mailový kontakt. V našom účtovnom systéme sú potom evidované všetky obchodné transakcie zákazníkov, ktorí u nás nakúpili.

K čomu údaje slúžia?

Všetky obchodné informácie v internetovom obchode DesignDiscount.sk sú dostupné verejne - obchodné podmienky, návod ako nakupovať, popisy produktov, odborné články atď. Ceny a množstevné zľavy sú dostupné registrovaným klientom po prihlásení. Pre realizáciu vašej objednávky (nákupe a dodaní tovaru na vami určené miesto) s vami potrebujeme komunikovať a poznať vyššie uvedené údaje. Tieto údaje s vaším súhlasom získame pri vašej registrácii.

Ako môžete existenciu osobných dát ovplyvniť?

Po prihlásení do internetového obchodu DesignDiscount.sk môžete svoje osobné údaje editovať či mazať. V prípade, že chcete vašu registráciu úplne zrušiť a doteraz ste u nás nenakúpili, stačí poslať e-mail na obchod@designdiscount.sk. V prípade, že ste u nás už nakúpili, môžete požiadať o zrušenie vašej registrácie, údaje na vystavených daňových dokladoch však nie je možné spätne meniť či mazať.

UPOZORNENIE

NA TOMTO WEBE MÔŽU NAKUPOVAŤ VÝHRADNE REGISTROVANÍ VEĽKOOBCHODNÍ ZÁKAZNÍCI - PRÁVNICKÉ OSOBY, ŽIVNOSTNÍCI A ĎALŠIE ORGANIZÁCIE S PLATNOU DAŇOVOU REGISTRÁCIOU (IČO). K AKTIVÁCII NÁKUPU JE NUTNÉ SA NAJSKÔR ZAREGISTROVAŤ (SPRÁVNOSŤ VŠETKÝCH ÚDAJOV SA PRED SCHVÁLENÍM OVERUJE).

PRIHLÁSIŤ SA

Chcete nakúpiť dizajnový nábytok výhodne?
Vyskúšajte web s Outletovými cenami!

UKÁZAŤ AKČNÉ PONUKY

Doprava zdarma platí pre každú objednávku. Stále.
Od žiarovky až po skriňu, všetko vám dovezieme za 0 Kč.

Nakupujte bez obáv.
Každý tovar môžete do mesiaca vrátiť!
Iba pre stálych zákazníkov (po skúšobnej dobe)

Najvýhodnejšie cenové ponuky bývajú rýchlo preč.
Od nás dostanete avízo ešte pred začiatkom akcie.

Vážíme si stálych zákazníkov. A myslíme na nich.
Chcete dostávať ponuky pre VIP klientelu?

Exkluzívny nákup iba pre členov DESIGN GENIUS.
Každý týždeň nové ponuky.

Prvých 30 dní služby je zdarma. Pre aktiváciu je nutné mať založený klientský účet na webe (zaregistrovať sa).
Službu je možné kedykoľvek zrušiť. Skúšobnú dobu nie je možné opakovať.

Už mám DesignGenius Nemám záujem Vyskúšať na 30 dní zdarma