Rôzne tvary taburetiek

05. Novembra 2012 Kategória: Taburetky

Ak máte pocit, že nemáte kam čo položiť a váš konferenčný stolík už nedisponuje žiadným miestom, je načase si zaobstarať taburetku. Nielenže vám poskytne odkladné miesto ale vytvorí miesto aj na sedenie.

Mnoho funkcií

Taburetky sú stále viac využívaný doplnkový nábytok, ktorý už nechýba takmer v žiadnej domácnosti. Tento dizajnový doplnok možno tiež využiť ako odkladací stolík kdekoľvek v domácnosti. Multifunkčnosť taburetky je podporená aj úložným priestorom, v ktorom možno ukryť či už váš obľúbený časopis alebo drobnosti, ktoré chcete mať vždy po ruke. Jednoduché nadvihnutie veka taburetky vám poskytne dostatočne veľký priestor.

Základné tvary taburetiek

Medzi najčastejsie tvary taburetiek patria "kocky", ktoré majú väčšinou veľmi jednoduchý a elegantný dizajn. Taktiež sú tieto klasické taburetky v tvare kocky vyrobené vo väčšine prípadov z veľmi ľahkého materiálu a teda manipulácia s nimi je jednoduchá aj pre malé ratolesti. Funkčnosť taburetky môže byť podporená kolieskami, ktoré využijete k pohodlnejšiemu presúvaniu po miestnosti. V prípade, že potrebujete viac miesta vhodné je si zaobstarať dvojtaburetku. Dvojtaburetka disponuje nielen väčším odkladacím / sedacím miestom ale aj úložným priestorom.

Kruh alebo polkruh?

Ojedinelé nie sú ani taburetky oválneho, kruhového alebo polkruhového tvaru. Vďaka taburetkám priekopníckeho polkruhového tvaru je možné vytvoriť v obývačke netradičné sedenie. Spojením viacerých taburetiek efektívnejšie využijete priestory, ktoré máte v miestnosti k dispozícii. Je možné ich poskladať do väčšieho polkruhu, uzavretého kruhu alebo napríklad do písmena S. Vytvoríte tak príjemné posedenie pre vašu návštevu okolo konferenčného stolíka. Ak hľadáte vhodnú podnožku k pohovke, kúpte si polohovaciu taburetku, u ktorej si zvolíte vhodnú výšku k maximálnemu pohodliu.

Štítky: Sedací nábytok, Taburetky

Mohlo by vás zaujímať

Luxusný lesk

20. Októbra 2014

Dekorujte praktickým stojanom na šperky

17. Januára 2013

Nestarnúca dekorácia

21. Júna 2013

Súvisiace produkty s článkom

UPOZORNENIE

NA TOMTO WEBE MÔŽU NAKUPOVAŤ VÝHRADNE REGISTROVANÍ VEĽKOOBCHODNÍ ZÁKAZNÍCI - PRÁVNICKÉ OSOBY, ŽIVNOSTNÍCI A ĎALŠIE ORGANIZÁCIE S PLATNOU DAŇOVOU REGISTRÁCIOU (IČO). K AKTIVÁCII NÁKUPU JE NUTNÉ SA NAJSKÔR ZAREGISTROVAŤ (SPRÁVNOSŤ VŠETKÝCH ÚDAJOV SA PRED SCHVÁLENÍM OVERUJE).

PRIHLÁSIŤ SA REGISTROVAŤ SA

Chcete nakúpiť dizajnový nábytok výhodne?
Vyskúšajte web s Outletovými cenami!

UKÁZAŤ AKČNÉ PONUKY

Doprava zdarma platí pre každú objednávku. Stále.
Od žiarovky až po skriňu, všetko vám dovezieme za 0 Kč.

Nakupujte bez obáv.
Každý tovar môžete do mesiaca vrátiť!
Iba pre stálych zákazníkov (po skúšobnej dobe)

Najvýhodnejšie cenové ponuky bývajú rýchlo preč.
Od nás dostanete avízo ešte pred začiatkom akcie.

Vážíme si stálych zákazníkov. A myslíme na nich.
Chcete dostávať ponuky pre VIP klientelu?

Exkluzívny nákup iba pre členov DESIGN GENIUS.
Každý týždeň nové ponuky.

Prvých 30 dní služby je zdarma. Pre aktiváciu je nutné mať založený klientský účet na webe (zaregistrovať sa).
Službu je možné kedykoľvek zrušiť. Skúšobnú dobu nie je možné opakovať.

Už mám DesignGenius Nemám záujem Vyskúšať na 30 dní zdarma