LED osvetlenie - veľký hit

15. Marca 2013 Kategória:

Je ľahké vysnívať si výnimočný nábytok, no je ťažšie ho nájsť. Čo takto oživiť interiér svetlom vychádzajúcim priamo z nábytku? Tým ľahko navodíte tú pravú atmosféru počas večera alebo pri posedení s blízkymi. Priaznivci noviniek z oblasti dizajnu nábytku zbystrite pozornosť. Ak ste ešte nezachytili správy o LED osvetlení a jeho výhodách, čítajte ďalej.

<h2>Čo to vlastne je LED osvetlenie</h2> <p>Pod skratkou LED osvetlenie sa skrývajú anglické slová „Light Emitting Diode“. V preklade to znamená dióda vyžarujúca svetlo. Ide o najmodernejšiu technológiu, ktoré je dostupná pre každého. Základom je polovodičová žiarovka využívajúca LED diódy. Ich výkon je menší a preto je nutné ich využívať vo väčšom počte. LED diódu objavil v roku 1962 kanadský vedec <a href="http://www.gelighting.com/LightingWeb/emea/news-and-media/press-room/press-releases/2012/holonyak.jsp">Nick Holonyak</a>.</p> <h2>Plusy a mínusy LED osvetlenia</h2> <p>Toto osvetlenie vyniká svojou dlhou životnosťou. Životnosť klasickej žiarovky je v priemere od 1000 do 10 000 hod, životnosť  <a href="http://www.uspornaziarovka.sk/pages/%C4%8Co-je-to-LED%3F.html">LED technológie</a> sa pohybuje od 50 000 až 100 000 hod. Ďalšou výhodou je efektivita a odolnosť proti poškodeniu. Toto osvetlenie umožňuje vytvárať rôzne farby svetla, ktoré sa rýchlo rozsvecujú. Za najväčšiu nevýhodu LED môžeme považovať ich vysokú cenu. Ale investícia do týchto svietidiel sa určite vyplatí.</p> <h2>LED osvetlenie a nábytok</h2> <p>LED svetlo sa nemusí používať výhradne na osvetľovanie interiérov. Šikovný dizajnéri ho s ľahkosťou zakombinovali aj do nábytku. Stretneme sa s ním pri osvetlení kuchynskej linky, podsvietení televízneho alebo <a title="Konferenčné stolíky" href="/konferencne-stoliky">konferenčného stolíka</a>. LED osvetlenie dodáva nábytku iný nádych a zároveň premení váš domov na útulné miesto.</p>

Mohlo by vás zaujímať

Dekorujte praktickým stojanom na šperky

17. Januára 2013

Nestarnúca dekorácia

21. Júna 2013

Luxusný lesk

20. Októbra 2014

Súvisiace produkty s článkom

UPOZORNENIE

NA TOMTO WEBE MÔŽU NAKUPOVAŤ VÝHRADNE REGISTROVANÍ VEĽKOOBCHODNÍ ZÁKAZNÍCI - PRÁVNICKÉ OSOBY, ŽIVNOSTNÍCI A ĎALŠIE ORGANIZÁCIE S PLATNOU DAŇOVOU REGISTRÁCIOU (IČO). K AKTIVÁCII NÁKUPU JE NUTNÉ SA NAJSKÔR ZAREGISTROVAŤ (SPRÁVNOSŤ VŠETKÝCH ÚDAJOV SA PRED SCHVÁLENÍM OVERUJE).

PRIHLÁSIŤ SA

Chcete nakúpiť dizajnový nábytok výhodne?
Vyskúšajte web s Outletovými cenami!

UKÁZAŤ AKČNÉ PONUKY

Doprava zdarma platí pre každú objednávku. Stále.
Od žiarovky až po skriňu, všetko vám dovezieme za 0 Kč.

Nakupujte bez obáv.
Každý tovar môžete do mesiaca vrátiť!
Iba pre stálych zákazníkov (po skúšobnej dobe)

Najvýhodnejšie cenové ponuky bývajú rýchlo preč.
Od nás dostanete avízo ešte pred začiatkom akcie.

Vážíme si stálych zákazníkov. A myslíme na nich.
Chcete dostávať ponuky pre VIP klientelu?

Exkluzívny nákup iba pre členov DESIGN GENIUS.
Každý týždeň nové ponuky.

Prvých 30 dní služby je zdarma. Pre aktiváciu je nutné mať založený klientský účet na webe (zaregistrovať sa).
Službu je možné kedykoľvek zrušiť. Skúšobnú dobu nie je možné opakovať.

Už mám DesignGenius Nemám záujem Vyskúšať na 30 dní zdarma