Skrinka na topánky vhodná pre každého...

14. Marca 2014 Kategória: Komody

Skrinka na topánky zastáva v každej domácnosti nenahraditeľnú funkciu.Slúži nielen na úschovu rozhádzaných topánok, ktoré by sa inak nepekne váľali v predsieni na zemi, ale môže poslúžiť aj ako odkladacia plochá na kľúče, alebo vodítko pre štvornohého miláčika. Na prvý pohľad majú skrinky na topánky samé výhody, jednu nevýhodu však majú. Nie sú nafukovacie! Aj to sa dá vyriešiť. Skrinkami na topánky na mieru!

Riešenie pre malý aj veľký byt

Skrinky na topánky na mieru, rovnako ako nábytok na mieru sú dnes súčasťou ponuky mnohých spoločností. Často sa totiž stáva, že nie každý zákazník si v ponuke skriniek na topánky vyberie a to predovšetkým veľkostne. Neiekto rieši nedostatok miesta v malom byte, preto potrebuje atypický rozmer skrinky, niekto musí riešiť veľké množstvo topánok a potrebuje veľký skrinku.

Z čoho sa skrinky na topánky vyrábajú?

Materiál skrinky záleží len a iba na voľbe klienta. Moderná doba, kde je na výber z rôznych materiálov na výrobu nábytku, aj v tomto ohľade praje rôznorodosti. Botníky sa vyrábajú tradične z dreva, drevotriesky, ci ratanu, alebo prútia. Z estetickej stránky, vhodné sú všetky materiály, len je dôležité aby botník zapadol do predsiene a splnil funkciu praktického i dizajnového nábytku. Je to totiž prvá vec, ktorú vidíte, ked prídete domov, alebo ked k vam príde návšteva.

Kde zohnať skrinku na topánky na mieru?

U šikovného stolára, ktorý vám vyrobí skrinku zo dreva, ktoré si sami zvolíte, alebo u firmy. Množstvo firiem ponúka možnost prispôsobenie veliksoti nábytku na mieru. Ak si nie ste istí nemal by byť problém zavolať a opýtať sa zda spoločnosť, ktorú jste si zvolili možnosť ponúka. Často je údaj možnosti prispôsobenia nábytku na mieru uvedený priamo pri tovare na internetových stránkách spoločnosti.

Štítky: Botníky

Mohlo by vás zaujímať

Nestarnúca dekorácia

21. Júna 2013

Dekorujte praktickým stojanom na šperky

17. Januára 2013

Luxusný lesk

20. Októbra 2014

Súvisiace produkty s článkom

UPOZORNENIE

NA TOMTO WEBE MÔŽU NAKUPOVAŤ VÝHRADNE REGISTROVANÍ VEĽKOOBCHODNÍ ZÁKAZNÍCI - PRÁVNICKÉ OSOBY, ŽIVNOSTNÍCI A ĎALŠIE ORGANIZÁCIE S PLATNOU DAŇOVOU REGISTRÁCIOU (IČO). K AKTIVÁCII NÁKUPU JE NUTNÉ SA NAJSKÔR ZAREGISTROVAŤ (SPRÁVNOSŤ VŠETKÝCH ÚDAJOV SA PRED SCHVÁLENÍM OVERUJE).

PRIHLÁSIŤ SA

Chcete nakúpiť dizajnový nábytok výhodne?
Vyskúšajte web s Outletovými cenami!

UKÁZAŤ AKČNÉ PONUKY

Doprava zdarma platí pre každú objednávku. Stále.
Od žiarovky až po skriňu, všetko vám dovezieme za 0 Kč.

Nakupujte bez obáv.
Každý tovar môžete do mesiaca vrátiť!
Iba pre stálych zákazníkov (po skúšobnej dobe)

Najvýhodnejšie cenové ponuky bývajú rýchlo preč.
Od nás dostanete avízo ešte pred začiatkom akcie.

Vážíme si stálych zákazníkov. A myslíme na nich.
Chcete dostávať ponuky pre VIP klientelu?

Exkluzívny nákup iba pre členov DESIGN GENIUS.
Každý týždeň nové ponuky.

Prvých 30 dní služby je zdarma. Pre aktiváciu je nutné mať založený klientský účet na webe (zaregistrovať sa).
Službu je možné kedykoľvek zrušiť. Skúšobnú dobu nie je možné opakovať.

Už mám DesignGenius Nemám záujem Vyskúšať na 30 dní zdarma