Ratan do záhrady aj obývačky

03. Júla 2013 Kategória: Kreslá

Grilované maso, svieži šálat a ľadovo vychladená limonáda. Hm, príjemná predstava ako z filmu. K tomu aby vaša záhradná párty bola dokonalá patrí ešte pohodlné sedenie. Aký typ sedenia je do záhrady najvhodnejší? Určite zvoľte ratanový nábytok.

<h2>Vedeli ste, že…</h2> <p>Náročné klimatické podmienky dažďových pralesov Indonézie sú domovom pre rast ratanu. Ratan je popínavá rastlina, ktorá dokáže dorásť až <strong>do dĺžky 200 m</strong>. Vďaka svojej ohybnosti a pevnosti sa za pomoci tepelnej úpravy modeluje do požadovaných tvarov. Morením získáva rôzne farby a je nenáročný na údržbu. Pozitívnu vlastnosť taktiež nachádzame v samotnej ľahkosti, odolnosti voči vlhkosti a dlhodobej životnosti.</p> <h2>Do interiéru aj exteriéru</h2> <p>Existuje nábytok, ktorý nie je vhodný na použitie do vonkajšieho priestoru. Pre ratan to však nie je problém, pretože je priateľský voči vonkajším podmienkam. Môžete ho jednoducho umiestniť na terasu alebo do záhrady a užívať si tak pohodlie na čerstvom vzduchu.</p> <h2>Čo sa vyrába z ratanu?</h2> <p>Vďaka pružnosti a pevnosti sa z ratanu vyrábajú rôzne druhy nábytku akými sú <strong>kreslá, <a title="Jedálenské stoličky" href="/jedalenske-stolicky">stoličky</a>, lehátka ale aj dekorácie v podobe stojanov na časopisy či vešiakov na kabáty</strong>. Ľahkosť materiálu nám umožňuje prenášať nábytok kedykoľvek aj bez pomoci ďalšej osoby. Pri výbere ratanového nábytku sa nezabudnite náležito o neho starať a to čistením a lakováním, aby vám vydržal celé roky.</p>

Mohlo by vás zaujímať

Nestarnúca dekorácia

21. Júna 2013

Dekorujte praktickým stojanom na šperky

17. Januára 2013

Luxusný lesk

20. Októbra 2014

Súvisiace produkty s článkom

UPOZORNENIE

NA TOMTO WEBE MÔŽU NAKUPOVAŤ VÝHRADNE REGISTROVANÍ VEĽKOOBCHODNÍ ZÁKAZNÍCI - PRÁVNICKÉ OSOBY, ŽIVNOSTNÍCI A ĎALŠIE ORGANIZÁCIE S PLATNOU DAŇOVOU REGISTRÁCIOU (IČO). K AKTIVÁCII NÁKUPU JE NUTNÉ SA NAJSKÔR ZAREGISTROVAŤ (SPRÁVNOSŤ VŠETKÝCH ÚDAJOV SA PRED SCHVÁLENÍM OVERUJE).

PRIHLÁSIŤ SA

Chcete nakúpiť dizajnový nábytok výhodne?
Vyskúšajte web s Outletovými cenami!

UKÁZAŤ AKČNÉ PONUKY

Doprava zdarma platí pre každú objednávku. Stále.
Od žiarovky až po skriňu, všetko vám dovezieme za 0 Kč.

Nakupujte bez obáv.
Každý tovar môžete do mesiaca vrátiť!
Iba pre stálych zákazníkov (po skúšobnej dobe)

Najvýhodnejšie cenové ponuky bývajú rýchlo preč.
Od nás dostanete avízo ešte pred začiatkom akcie.

Vážíme si stálych zákazníkov. A myslíme na nich.
Chcete dostávať ponuky pre VIP klientelu?

Exkluzívny nákup iba pre členov DESIGN GENIUS.
Každý týždeň nové ponuky.

Prvých 30 dní služby je zdarma. Pre aktiváciu je nutné mať založený klientský účet na webe (zaregistrovať sa).
Službu je možné kedykoľvek zrušiť. Skúšobnú dobu nie je možné opakovať.

Už mám DesignGenius Nemám záujem Vyskúšať na 30 dní zdarma